Незалежний огляд від сайту Stavki.ua Marathonbet

Незалежний огляд від сайту Stavki.ua Marathonbet

Незалежний віртуальний портал Stavki.ua запрошує користувачів знайомитися із затребуваним букмекером Marathonbet. Букмекерська контора не тільки завоювала розташування клієнтів, але також користується популярністю в рейтингах від незалежних експертів. Свою діяльність букмекер заснував 1997 року, а з 2011 компанія працює тільки в режимі онлайн. Ліцензія, видана регулятором Кюрасао, регулює діяльність букмекерської контори. Відомі футбольні клуби є партнерами букмекерської контори, серед яких Динамо, Ліверпуль, Тоттенхем. Доступні в букмекерській конторі 34 валюти, швидко реагує технічна підтримка, швидко виплачуються зароблені кошти.

 

Етапи реєстрації у Marathonbet

 

За кілька хвилин можливо зареєструватися на сайті букмекера. Потрібно знайти кнопку для реєстрації, відповісти на запитання в анкеті. Потрібно придумати пароль, не менш ніж з восьми символів на латиниці, де бажано чергування цифр і букв. Діючий номер телефону необхідно вказати в анкеті або адресу працюючої пошти. Така інформація необхідна для прив 'язки облікового запису. Після активації профілю потрібно внести особисті дані, вказавши вік, країну проживання, стать та іншу інформацію. Персональні дані букмекерська компанія перевіряє, тому необхідно надати копію паспорта або інших документів.

 

Букмекерські послуги Marathonbet

 

Всі послуги букмекера описані в розділі https://www.stavki.ua/review/marathonbet/ . Фінансові ставки приймає букмекерська контора на традиційний, віртуальний та кіберспорт. Пропонується оформляти парі на результати політичних подій, заходи з шоу бізнесу, собачі та кінські перегони. Спортивну статистику можливо вивчити в матч-центрі, як і подивитися відеотрансляцію будь-якого матчу. На сайті діє ігрова зона, де зібрані автомати, слоти різних поколінь. У премат-режимі букмекер представляє понад 25 подій, де тільки футбольні турніри охоплюють 250 різних ринків. Для лайв теж представлена широка лінія, де з футболу більше 100 ринків. У букмекерській компанії найвищий показник маржі серед конкурентів, що досягає до 8%. Мінімальне поповнення депозиту від 30 гривень, також діє бонусна система.